perde me porosi dhe mbulesa krevati tirane Po kërkoni
për perdet perfekte?
Stiloni Shtëpine Tuaj me Perde
Blelor
Telefono tani
mbulesa divanesh me porosi tirane B L E L O R
Perde | Grila | Mbulesa
Cilësi, Inovacion & Elegancë Telefono Tani
perde me porosi dhe mbulesa krevati tirane Korniza, aksesorë
grila dhe mekanizma
Profesionalizmi ynë do
të sjellë kënaqësi te ju!
Shiko Produktet

Blelor, aty ku bëhen bashkë eleganca, luksi, kualiteti dhe inovacioni

perde me porosi dhe mbulesa krevati tirane
mbulesa krevati me porosi tirane
mbulesa divanesh me porosi tirane

Mirësevini në Blelor

E krijuar që në vitin 1997, BLELOR ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Ne tregtojmë tekstile nga më të bukurat për perde, krevate, divane etj, që e kthejnë ambientin tuaj në një oaz të vërtetë. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Ekipi ynë viziton cdo vit panairet më të mëdhenj të tekstileve në gjithë botën, për të sjellë tek ju tendencat dhe zhvillimet më të fundit. Materialet e tekstileve që ne tregtojmë janë pambuk, lino, mëndafsh, akrilik etj. Vizitoni dyqanet tona për të kompletuar shtepi, vila, hotele, zyra, bare dhe restorante. Mos hezitoni! Profesionalizmi ynë do të sjellë kënaqësinë tuaj!

Lexo më shumë
perde dhe mbulesa per hoteleri, tirane

Perde & Korniza

Eksploroni koleksionin tonë të shkëlqyer të perdeve që do t’i transformojnë hapësirat tuaja të jetesës në strehë elegante. Nga perde të tejdukshme deri te perdet e errëta, ne ofrojmë një gamë të gjerë stilesh dhe ngjyrash që i përshtaten çdo shije dhe dekori. Materialet tona me cilësi të lartë sigurojnë qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë, duke ofruar funksionalitet dhe estetikë. Ngrini lart shtëpinë tuaj me përzgjedhjen tonë të kuruar të perdeve dhe lëreni bukurinë e dritës natyrale të përmirësojë ambientet tuaja të brendshme.

mbulesa divanesh me porosi tirane

Grila

Zbuloni përzierjen e përsosur të sigurisë dhe sofistikimit me modelet tona premium të skarës. Grilat tona jo vetëm që ofrojnë siguri të shtuar për dritaret dhe dyert tuaja, por gjithashtu shtojnë një prekje elegance moderne në shtëpinë tuaj. Të krijuara me materiale të cilësisë së lartë, grilat tona ofrojnë izolim termik dhe akustik optimal, duke siguruar një mjedis jetese komod dhe të qetë. Eksploroni koleksionin tonë dhe mbroni shtëpinë tuaj me stil.

mbulesa divanesh me porosi tirane

Mbulesa

Kënaquni me rehati dhe stil me gamën tonë luksoze të mbulesave për divane, karrige dhe shtretër. Mbulesat tona janë të dizajnuara për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe tërheqës duke mbrojtur mobiljet tuaja nga konsumimi. Të bëra nga pëlhura të buta dhe të qëndrueshme, mbulesat tona shtojnë një prekje të pasurisë në ambientet tuaja të jetesës. Zgjidhni nga një larmi ngjyrash dhe modelesh për të përshtatur mobiljet tuaja dhe për të shfaqur ndjenjën tuaj unike të stilit. Përjetoni përzierjen e përsosur të elegancës dhe rehatisë me koleksionin tonë ekskluziv të kopertinave.

Shërbimet

perde me porosi dhe mbulesa krevati tirane

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Shiko Produktet

mbulesa divanesh me porosi tirane

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Shiko Produktet

mbulesa krevati me porosi tirane

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Shiko Produktet

korniza perdesh tirane

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Shiko Produktet

img

Free Estimation

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Choose Design

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Price Confirmation

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Installation 24Hrs

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Maintenance

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Blelor ju ofron:

perde me porosi dhe mbulesa krevati tirane

Perde & Korniza

 • Dizajne Elegante dhe Minimaliste
 • Materialet e duhura per ambientet tuaja
 • Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme
 • Perde moderne dhe klasike

Grila

 • Grila Veneciane Druri
 • Grila Persiane te Brendshme
 • Te Disponueshme ne disa varietete ngjyrash
 • Grila minimaliste dhe moderne
grila me porosi tirane
mbulesa krevati me porosi tirane

Mbulesa

 • Mbulesa divanesh dhe krevatesh
 • Materialet e duhura per ambientet tuaja
 • Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme
 • Mbulesa klasike dhe moderne
Kontakto

Zbuloni Koleksionin e Plotë të Perdeve në Blelor!

Shfletoni Tani për të Gjetur Bashkimin Perfekt Midis Stilit dhe Elegances për Shtëpinë Tuaj!
Shiko të gjitha Projektet

Si të na kontaktoni?

Schedule a Call

Lorem Ipsum is simply dummy text the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been

Get Estimation

Lorem Ipsum is simply dummy text the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been

Install Blinds

Lorem Ipsum is simply dummy text the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been

Klientët Tanë

Blelor është zgjedhja e parë e disa nga emrave më prestigjozë në fushën e hoteleri-turizmit, dhe jo vetëm. Hotel Hilton Garden In, Hotel Rogner, Hotel Tirana Internacional, Hotel Marina Bay Luxury Resort, Hotel Demi, Hotel Continental, Hotel Opera, Oxford Hotel, Hotel Senator etj, janë vetëm disa nga emrat që na kanë besuar ne, arredimin e ambienteve të tyre…

Blelor Blog

Skuadra Jonë

Jack Peterson
Manager

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing & typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Jack Peterson
Manager
Linda Marin
Sales

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing & typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Linda Marin
Sales
Michale Cole
Marketing

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing & typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Michale Cole
Marketing
Julie Palmer
BDM

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing & typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Julie Palmer
BDM

Partnerët Tanë