Rreth Nesh

grila me porosi tirane
mbulesa divanesh me porosi tirane
perde dhe mbulesa krevati me porosi tirane

Grila, perde, aksesorë, korniza, mbulesa e shumë të tjera

Kornizat e perdeve me material inoksi, bronzi dhe bronzi antik ,bashkë me gjithë aksesorët e tyre, janë një pjesë tjetër shumë e rëndësishme e punës sonë. Të gatshëm për të bërë të gjitha veshjet e brendeshme të dritareve apo hapësirave të tjera, ne vijme pranë jush me një gamë shumë të gjerë artikujsh si: Grila vertikale, Grila veneciane, Rroller, Panele, Mekanizma, Zebra etj

Lexo më Shumë

Blelor - Elegancë | Luks | Komoditet

E krijuar që në vitin 1997, BLELOR ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Ne tregtojmë tekstile nga më të bukurat për perde, krevate, divane etj, që e kthejnë ambientin tuaj në një oaz të vërtetë. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Ekipi ynë viziton cdo vit panairet më të mëdhenj të tekstileve në gjithë botën, për të sjellë tek ju tendencat dhe zhvillimet më të fundit.

Materialet e tekstileve që ne tregtojmë janë pambuk, lino, mëndafsh, akrilik etj. Vizitoni dyqanet tona për të kompletuar shtepi, vila, hotele, zyra, bare dhe restorante. Mos hezitoni! Profesionalizmi ynë do të sjellë kënaqësinë tuaj!

Shiko artikujt më të fundit në Instagramin tonë

Blelor ®

mbulesa divanesh me porosi tirane

Blelor do t'ju ndihmojë të arredoni shtëpinë tuaj të ëndrrave

Telefono tani

Ose na kontaktoni me email tek:
info@blelor.al

Përse Blelor?

Bashkëpunimi ynë me firmat prestigjoze si Sarlas, Guy Laroche, Gonzalez Llado, Schmidt etj, sjell pranë jush cilësinë e garantuar. Besojini Blelor arredimin e ambientit tuaj dhe ju garantojmë se nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

Marka Prestigjoze

Cilësi e garantuar nga firmat më prestigjoze botërore të arredimit dhe jo vetëm.

Lexo me shume

img

Transport i Shpejtë

Përzgjidhni produktin dhe ekipi jonë do t’ju asistojë menjëherë me transportin.

Lexo me shume

Profesionistë në Arredim

Profesionistët tanë janë gjithmonë aty për t’ju këshilluar dhe ofruar ide.

Lexo me shume

24 vite eksperiencë

E krijuar që në vitin 1997, BLELOR sjellë te ju eksperiencën 24 vjeçare.

Kontakto

perde dhe mbulesa per hoteleri, tirane